Центр дистанційного навчання
Приватної школи «Афіни»
міста Києва

25
років досвіду
65+
Альтернативних шкіл
1700+
учнів
"Онлайн навчання: основні виклики та відповіді на них"
Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на безкоштовний онлайн-інтенсив для керівників та викладачів альтернативних шкіл, шкіл-садочків, приватних садочків, розвиваючих студій, суботніх шкіл та всіх хто цікавиться ефективною дистанційною освітою дітей!

Вебінар-інтенсив відбудеться 13 серпня у четвер, з 18 до 20, та триватиме 2 години.
Тема вебінару: "Онлайн навчання: основні виклики та відповіді на них". Під час вебінару ви отримаєте практичні поради щодо організації та реалізації онлайн навчання під час карантину, адже ми добре розуміємо що начальний рік 2020/21 може стикнутися з другою хвилею Covid-19.
Ми поділимося власним багаторічним досвідом організації дистанційної шкільної освіти, детально розглянемо методології ключових світових дистанційних курсів Единбурзького, Лондонського ун-тів, Kurvits Studio - Таллін.

Спікер: Швець Тетяна, канд.пед.наук, заступник директора з науково-методичної роботи, керівник Центру дистанційного навчання Приватної школи "Афіни" м. Києва!

Спікер вебінару
Керівник центру Дистанційного Навчання, Швець Тетяна Едуардівна
кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи Приватної школи «Афіни» м. Києва, керівник Центру дистанційного навчання школи «Афіни», тьютор ІІ ступеня (Сертифікат Collegium Wratislaviense), тренер, супервізор тьюторів
Наша робота відбувається на основі взаємодовіри та взаємоповаги, підтримки, взаємодоповнення та спільності цілей – інноваційна освіта для дітей!
Реєстрація
Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією для відправки вам посилання на вебінар
ПІБ
Електронна пошта
Телефон
Місце роботи та посада

Київ, вул. Олександра Пироговського 18, 2 поверх
0674128535
dn@athens.kiev.ua

Ми на карті