Суботня школа та екстернат

для дітей, які навчаються за кордоном

4

уроки щосуботи

1

атестація на рік

<12

учнів в групі

Варіанти навчання

Ознайомтеся із пакетами, що найкраще підійдуть саме вам

Illustration

Український екстернат

Якщо пакет Базовий обрано батьками дитини, яка навчається за кордоном та не планує відвідувати суботню школу, ми пропонуємо опановувати лише предмети українського компоненту (українська мова, українська література чи читання (всі класи), історія України (5-11 класи), географія України (8-9 класи), право (9 кл.), громадянська освіта (10 кл.), а інші предмети зарахувати з закордонної школи. Атестація відбувається тричі на рік онлайн, батьки надають скан табеля з закордонної школи.

Illustration

Суботня школа онлайн

Пакет включає: онлайн навчання з вчителями щосуботи, раз на рік атестацію в онлайн форматі, якщо є - то ДПА (4, 9 кл.), ЗНО/ДПА - 11 кл., додаткову атестацію у разі неможливості проходження її в основний час, супровід куратора класу.Якщо ваша дитина навчається в закордонній школі у класі, що відповідає українському класу, ми зараховуємо предмети з закордонної школи, перевівши їх у нашу систему оцінювання, а дитина опановує лише український компонент держстандарту України. Це: українська мова, українська література чи читання (всі класи), історія України (5-11 класи), географія України (8-9 класи), право (9 кл.), громадянська освіта (10 кл.). Атестація відбувається один раз на рік наприкінці навчального року онлайн, батьки надають скан табеля з закордонної школи.

Illustration

Дистанційне навчання + Суботня школа онлайн

Все, що є в Дистанційному навчанні, а також по суботах онлайн-уроки з предметів: українська мова, українська література та історія України.Якщо ваша дитина навчається за кордоном та відвідує місцеву школу, але на клас нижче, ніж навчалась в Україні, але ви хочете зберегти українську програму та можливість повернутися в Українську школу в той самий клас, який відповідає віку дитини, то ми пропонуємо цей пакет. Суть цього пакету в тому, що дитина опановує навчальний матеріал свого класу за нашими маршрутними листами, а по суботах опановує лише український компонент: українська мова та література, історія України та на вибір або математика українською мовою або поглиблено українська мова.

Image

Суботня школа для українських дітей за кордоном

Якщо ви вимушено переїхали до інших країн та розумієте, що Ваша дитина на певний час залишиться за межами України та буде відвідувати місцеву школу, ми пропонуємо Вам зберегти українські предмети та атестат завдяки відвідуванню нашої суботньої онлайн-школи. Оскільки, одночасне опанування двох програм – української та закордонної – це велике навантаження для дитини, ми надаємо можливість опановувати предмети лише «українського компоненту», а інші предмети зараховуємо за результатами навчання дитини в місцевій школі.
Предмети СШ: українська мова, українська література (всі класи), історія України (5-11 кл.), математика. Всі інші предмети зараховуються з табелів закордонних шкіл, номер класу повинен співпадати. Атестація відбувається один раз в кінці року онлайн (травень-червень). В кожному класі є власний куратор. Діти навчаються по суботах зазвичай з 9:00 до 14:00 та мають 4 уроки та загальну тьюторську годину. В початковій школі 1-2 кл. по 30 хв., у 3-4 кл. - 40 хв., у 5-11 кл. по 45 хв. Предмети: 1-4 кл.
Вартість річна - 37500 грн. 
*Якщо в закордонній школі деяких предметів немає і ми не можемо перезарахувати оцінку, дитина отримує маршрутний лист для самостійного опановування предмету

Image

Детально про нашу школу

Школа «Афіни» – одна з перших та найбільших приватних шкіл України. Ми працюємо 28 років, маємо понад 100 кваліфікованих педагогів, психологів, тьюторів, керівників творчих та спортивних студій, власну методологію викладання та розвитку дітей. Ми першими в Україні запровадили тьюторську модель та ігрові практики у навчальний процес, першими успішно завершили експеримент Міністерства Освіти і Науки України по змішаному навчанню.
Два роки тому з початком пандемії COVID-19 ми запустили повноцінне онлайн навчання для учнів Школи та всіх бажаючих. Наша основна мета – це розкриття потенціалу учня, адаптація його до життя, надання сучасних та якісних знань, створення атмосфери сприяння розвитку та формування довірливих стосунків у колективі.
Ми створюємо умови для продуктивної роботи онлайн, робимо все, щоб учень отримував знання, вчився самоорганізації і не втрачав почуття колективу. Для цього ми формуємо динамічні групи, включаємо дітей у спільну проектну діяльність, залучаємо до дискусій, дебатів та ефективної комунікації з вчителями, тьютором та однолітками.

Документи, необхідні для вступу:

  договір та заява (надаються школою «Афіни»)
  копія ID-картки (для учнів 9 та 11 класів)
  табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період
  копія свідоцтва про народження та дві фотокартки 3х4
  особова справа учня (учениці) для учнів 2-11 класів
  свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів)

Запис на 2022-2023 навчальний рік

Заповніть коротку форму і ми порадимо вам формат навчання, що задовільнить ваші потреби якнайкраще

Дякуємо!

Ваше повідомлення надіслано.

Can't send form.

Please try again later.

Made with